o nas

o mnie

 Nazywam się Magdalena Komoniewska. Jestem studentką pielęgniarstwa II roku. 
Zawód kosmetologa uzyskałam w Wielkiej Brytanii zdobywając szlify na licznych szkoleniach oraz pracując w klinikach medycyny estetycznej, a także w prywatnych szpitalach.
Moje dziesięcioletnie doświadczenie jako specjalisty w medycynie estetycznej potwierdziło, że obrana przeze mnie droga jest tą właściwą.  Droga ta jest jednocześnie pasją, której wiele tajników poznałam, wciąż poznaję i oczekuję kolejnych wyzwań w przyszłości. 
Zaczynałam jako asystentka lekarzy pomagając przy zabiegach z zakresu medycyny estetycznej oraz małych ingerencji chirurgicznych. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwoliły mi na pełnienie obowiązków specjalisty do spraw kosmetyki laserowej, a kolejne etapy mojego rozwoju zawodowego doprowadziły mnie do zawodu technika medycznego w zakresie transplantacji włosów w jednym z największych ośrodków w tej branży w Wielkiej Brytanii o zasięgu globalnym. Zainteresowanie i zgłębienie wiedzy w tym zakresie pozwoliło mi na uzyskanie miana eksperta do leczenia wypadania włosów u kobiet i mężczyzn.  Praktykę w tym zakresie odbywałam  w klinikach w Londynie, Manchesterze oraz Birmingham.
Obecnie prowadzę własny gabinet w Elblągu oferując szeroki wachlarz zabiegów kosmetologicznych i estetycznych.

Moje cele

konsultacja bezpłatna

Zapraszamy na bezpłatną konsultację, -dobranie indywidualnego zabiegu, dopasowanego właśnie dla Ciebie.

ładny wygląd i relaks

Zadbamy o Twój wygląd dobierając indywidualnie najmniej inwazyjne zabiegi.      Dbając o Twoją urodę również zadbamy o Twoją chwilę relaksu w miłej atmosferze i ładnym wnętrzu w miłym towarzystwie.

profesjonalna porada

Jeśli chciałabyś zadbać o swoją urodę chirurgicznie np. transplantacja włosów, brwi, powiększenie piersi, zmniejszenie piersi, poprawa wyglądu miejsc intymnych, korekta nosa itp… również zapraszam do umówienia bezpłatnej konsultacji, na której polecę najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.